Tydzień z serią „Zabójcza broń” w październiku na TNT

  • Telewizja
Autor: mbog

Od 4 do 10 października telewizja TNT zaprasza na maraton z „Zabójczą bronią”. Widzowie będą mogli zobaczyć wszystkie części tej serii filmowej.

Głównymi bohaterami „Zabójczej broni” są Martin Riggs (Mel Gibson) i Roger Murtaugh (Danny Glover). Martin jest osobą o spontanicznym usposobieniu. Razem ze statecznym Rogerem muszą rozwiązać sprawy kryminalne.

W pierwszej części bohaterowie muszą znaleźć sprawcę morderstwa Amandy Hunsaker. W drugiej są odpowiedzialni za ochronę świadka koronnego, który jest kluczowy dla rozwiązania sprawy przemytu narkotyków. W kolejnej części Martin i Roger rozwiązuje zagadkę znikającej broni z magazynu policyjnego. Natomiast ostatnia część serii opowiada o sprawie produkcji fałszywych pieniędzy i działalności grupy przestępczej.

W filmach oprócz Mela Gibsona i Danny’ego Glovera występują również inne amerykańskie gwiazdy. W rolę świadka koronnego z drugiej części wcieliła się Joe Pesci. W trzeciej głównym bohaterom pomagała sierżant Lorna Cole grana przez Rene Russo. Zaś w obsadzie „Zabójczej broni 4” znalazł się m.in. komik Chris Rock.

Wszystkie części serii „Zabójcza broń” będzie można obejrzeć od 4 do 10 października na TNT. Emisja po dwie części dziennie, od godziny 21:00.

Logo TNT

TNT

Stacja telewizyjna pokazująca kultowe filmy i seriale. TNT rozpoczęło nadawanie w Polsce w październiku 2015 roku. Właścicielem stacji jest Turner Broadcasting System, nadawca między innymi Cartoon Network i Boomerang.