Temat uchodźców w jesiennych odcinkach „Leśniczówki”

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mab

5 września telewizyjna Jedynka rozpocznie emisję kolejnej serii serialu „Leśniczówka”. W nowych odcinkach Katarzyna Ruszczyc zatroszczy się o uchodźców z Ukrainy.

Główna bohaterka będzie musiała złapać równowagę pomiędzy życiem rodzinnym a rozwiązywaniem problemów innych ludzi. Widzowie będą świadkami kryzysu, ale też pięknej i wartościowej pracy nad relacjami, nauki asertywności i wsłuchiwania się w potrzeby własne oraz obcych osób. Bowiem do Kasi wprowadzą się uchodźcy z Ukrainy.

Natomiast Mondrasiukowie znów sporo przeżyją. Czeka ich batalia o prawo do opieki nad Pati. Biologiczny ojciec dziewczynki będzie bowiem walczył o pełnię praw rodzicielskich. Widzowie będą również świadkami tego, jak perspektywa założenia nowej rodziny wpłynie na postawę życiową Janusza Karcza. Wcześniej brutalny biznesmen, który za nic miał prawo, teraz będzie współpracować z policją i planować ślub. To wszystko za sprawą Lidii.

Rafał Szałajko
Rafał Szałajko – fot. Magdalena Tasarz / omediach.info

Mecenas Artur Krawczyk tymczasowo zmieni się w „Arturro”. Niezawodni Kurkowie będą doradzać przyjacielowi, jak naprawić jego relacje z Edytką. Za ich namową Artur wpadnie w ramiona znajomej z siłowni Kazi. Tak rozpocznie się romantyczna komedia pomyłek, szczególnie że Kazia okaże się klientką Edytki w salonie masażu.

W obsadzie serialu ponownie znaleźli się m.in. Jolanta Fraszyńska, Beata Fido, Arkadiusz Gołębiowski, Weronika Książkiewicz, Milena Suszyńska, Rafał Szałajko i Barbara Kałużna.

Chris Cugowski
Chris Cugowski – fot. Magdalena Tasarz / omediach.info

„Leśniczówka” od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30 w TVP1.