UFC na dłużej w Polsacie Sport

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: rafs

Polsat Sport przedłużył prawa do transmisji gal MMA federacji UFC. Od 2018 roku Polsat nadaje gale amerykańskiej federacji mieszanych sztuk walki.

Prawa zostały przedłużone na następne 4 lata. Oznacza to najdłuższą, nieprzerwaną dostępność gal UFC u tego samego nadawcy w Polsce. Poprzednio gale były dostępne u nadawców takich jak jak Orange Sport czy też Extreme Sports.

Przez sześć lat naszej dotychczasowej współpracy z Ultimate Fighting Championship, kanały sportowe Polsatu pokazały na żywo rekordową liczbę 250 gal. Zbudowaliśmy w tym czasie trwałą relację z naszym Partnerem oraz z miłośnikami MMA w najlepszym możliwym wydaniu. Dzięki nowej umowie zyskają wszyscy. Polscy kibice otrzymują bezprecedensową gwarancję rekordowo długiego i wygodnego dostępu do swoich ulubionych treści. UFC buduje stabilny przyczółek na niezwykle rozwojowym polskim rynku. Zaś dla Polsatu Sport zaufanie jednych i drugich to najwyższy dowód uznania i potwierdzenie dobrze wykonanej pracy – powiedział Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat

Z Polsatem Sport łączy nas długa i pełna sukcesów współpraca. Razem promujemy mieszane sztuki walki w Polsce oraz kreujemy polskie supergwiazdy tego sportu. Z optymizmem patrzymy w naszą wspólną przyszłość i nie możemy doczekać się wzniesienia naszego partnerstwa na jeszcze wyższy poziom – stwierdził David Shaw, Wiceprezes UFC ds. Współpracy Międzynarodowej oraz Treści.

Transmisje UFC w Polsat Sport – szczegóły

Każdego roku obowiązywania nowej umowy Telewizja Polsat pokaże minimum 40 gal UFC, zarówno numerowanych, jak i tych z serii UFC Fight Night. Kontrakt obejmuje także magazyny i programy specjalne, takie jak UFC Countdown, UFC Ultimate KO’s czy UFC Reloaded. Transmisje dostępne będą zarówno w telewizji, jak i za pośrednictwem platformy streamingowej Polsat Box Go. Skróty walk będzie można oglądać na stronie Polsatu Sport i Interia Sport.

O federacji UFC

UFC to amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki (MMA) założona w 1993 roku. Gale tej organizacji odbywają się na całym świecie. Dziś gale UFC docierają do 975 milionów gospodarstw domowych w ponad 170 krajach. Joanna Jędrzejczyk i Jan Błachowicz to pierwsi mistrzowie UFC z naszego kraju. W UFC walczą miedzy innymi Mateusz Gamrot, Karolina Kowalkiewicz, Marcin Tybura czy Cezary Oleksiejczuk.