Ukraiński serial „Tajemnice” zostaje przeniesiony z TVP1 do TVP3. „Wypromowanie nowego tytułu”

  • Telewizja
  • Tylko u nas
  • TVP
Autor: mab

Serial „Tajemnice” po dwudziestu odcinkach zmienia godzinę i antenę emisji. Produkcję od 4 lipca będzie można oglądać na antenie TVP3.

„Tajemnice” to serial zrealizowany w 2019 roku. Produkcja ukazuje losy dwóch rodzin na tle ważnych wydarzeń w dziejach Ukrainy: od 1944 roku, po odzyskanie niepodległości w 1991 roku i pierwsze lata XXI wieku. W fabule dramatu nie brakuje wątków miłosnych oraz obyczajowych.

Serial premierowo był emitowany na antenie TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55. Po czterech tygodniach nadawca zdecydował się na przeniesienie produkcji do TVP3. „Tajemnice” będzie można oglądać dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:20, w paśmie „Przysięgi”.

Telewizja Polska nie rezygnuje z emisji ukraińskiego serialu „Tajemnice”. Serial od 4 lipca będzie można oglądać w TVP3 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:20. Emisja pierwszych odcinków „Tajemnic” w TVP1 miała na celu wypromowanie nowego tytułu, korzystając z letniej przerwy w emisji „Klanu”. Ten cel został osiągnięty i po 20 odcinkach następuje zmiana – komentuje dla redakcji omefiach.info, Zespół Rzecznika TVP S.A.

Ukraiński serial „Tajemnice” bez zmian będzie można oglądać w internecie, na VOD.TVP.PL.

W dotychczasowym paśmie „Tajemnic” w TVP1, stacja pokazywać będzie „Wojenne dziewczyny”. Jak dodaje Zespół Rzecznika TVP, emisja serialu ma na celu promocję kolejnego, piątego sezonu, którego emisję zaplanowano na jesień 2022 roku.