Viaplay pokaże rewanżowe starcia Pogoni i Lechii w 1. rundzie eliminacji Ligi Konferencji, w TVP pierwszy mecz Pogoni

  • Internet
  • Telewizja
  • Serwisy wideo
  • TVP
  • Viaplay
Autor: rafs

Platforma streamingowa Viaplay pokaże rewanżowe starcia Pogoni Szczecin i Lechii Gdańsk w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Telewizja Polska ma pokazać za to pierwszy mecz Pogoni Szczecin.

Informację o pokazaniu domowego meczu przekazała stacja w swoich mediach społecznościowych w poniedziałek, 27 czerwca. TVP Sport ma transmitować na swojej antenie pierwszy mecz Pogoni Szczecin przeciwko KR Reykjavik w ramach 1. rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy UEFA. Spotkanie zostanie rozegrane w Szczecinie. Transmisję zaplanowano na czwartek, 7 czerwca na godzinę 18:00. Stacja w ramówce przewiduje miejsce dla tego spotkania do 19:55. Od tej godziny wpisana jest następna transmisja. Lechia Gdańsk zaczyna swój mecz z Akademiją Pandew o godzinie 20:15.

Rewanżowe starcia w Viaplay

Popołudniu tego samego dnia platforma streamingowa Viaplay poinformowała, że pokaże rewanżowe starcia Lechii i Pogoni na swoich stronach. Spotkania zaplanowane są na czwartek, 14 czerwca na godzinę 17:00 i 20:15. Tym samym Viaplay po raz pierwszy pokaże starcia eliminacyjne polskich klubów w europejskich pucharach.

Na ten moment nie wiadomo, kto pokaże mecze Lecha Poznań w 1. rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Lech gra swoje mecze z Karabachem 5 i 12 lipca.