Viaplay wystartowało w Holandii. Dokument o Maksie Verstappenie już dostępny

  • Internet
  • Serwisy wideo
  • Viaplay
Autor: rafs

We wtorek, 1 marca w Holandii ruszyła platforma Viaplay. Od 2022 jest posiadaczem praw do transmisji Formuły 1 w tym kraju. Premierę miał także dokument o Maksie Verstappenie, mistrzu świata Formuły 1 oraz program „F1 Talks – Mika, David, Tom”.

W dokumencie „Verstappen – Lion Unleashend” holenderski mistrz świata razem z ojcem Josem, menedżerem Raymondem i innymi bliskimi współpracownikami w ekskluzywnej rozmowie z Viaplay mówią o zdobyciu mistrzostwa świata Formuły 1 w 2021 roku. Opowiadają również o swoich oczekiwaniach względem sezonu 2022.

Na ten moment dokument nie jest jeszcze dostępny w ramach polskiej wersji Viaplay.  W odpowiedzi na pytanie redakcji omediach.info Senior Communications Manager grupy NENT Nicholas Smith napisał, że mają nadzieję pokazać go w Polsce w odpowiednim czasie.

Jestem naprawdę podekscytowany współpracą z Viaplay, naszym celem jest być najlepszym na naszym rynku. Viaplay może być czymś nowym dla holenderskich widzów, ale jest to zaufany międzynarodowy serwis streamingu wideo. Świetnym jest, że razem tworzymy wyjątkowy kontent dla fanów – powiedział Max Verstappen, mistrz świata Formuły 1 w 2021 roku.

„F1 Talks – Mika, David, Tom” to program, w którym dwukrotny mistrz świata F1 Mika Hakkinen, 13-krotny zwycięzca Grand Prix David Coulthard i dziewięciokrotny zwycięzca wyścigu 24-godzinnego Le Mans Tom Kristensen rozmawiają o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Formuły 1. Dyskusję prowadzi Amber Brantsen. Oba programy miały premierę we wtorek, 1 marca, czyli w dniu premiery Viaplay w Holandii.

Od momentu, w którym Max Verstappen zdobył swój pierwszy tytuł mistrzowski w grudniu, świat czekał na wywiad z jedną z najjaśniejszych gwiazd sportu. Innowacyjny dokument jest świetnym sposobem na pokazanie dramatu, umiejętności i emocji elitarnego sportu dla nowych i stałych fanów. Widzowie mogą doświadczyć czegoś więcej na Viaplay jako idealny komplement dla naszego portfolio praw klasy światowej – powiedział Peter Nørrelund, NENT Group Chief Sports Officer.

Start Viaplay w Holandii – jakie ceny?

Viaplay w Holandii można przez pierwsze miesiące nabyć w promocyjnej cenie 9,99€ miesięcznie (na wtorek, 1 marca 2022 roku jest to 47,35 zł). Cena ta nie utrzyma się długo, bo od sierpnia pakiet będzie kosztował 13,99€ (66,31 zł). Pakiet można zakupić, korzystając z KPN, Vodafone Ziggo, T-Mobile Netherlands i DELTA Fiber oraz w formie bezpośredniej subskrypcji. W ramach niej dostępne są filmy, seriale, a także sport jak Bundesliga, dart od PDC czy Formuła 1. Viaplay w Holandii oferuje swoje streamy w jakości 1080p oraz w 50 klatkach na sekundę.