Viaplay z prawami do gal Enfusion i Invicta FC

  • Internet
  • Serwisy wideo
  • Viaplay
Autor: rafs

Viaplay zapewniło sobie prawa do wszystkich wydarzeń w kickboxingu i MMA w ramach holenderskiej federacji Enfusion i Invicta FC, największej federacji promującej walki MMA kobiet.

Prawa na rynki w Holandii, Polsce i krajach bałtyckich są na 3 lata. Widzowie zobaczą ponad 40 wydarzeń z obu serii, w których wystąpią światowe gwiazdy sportów walki. Federacja Enfusion pochodzi z Holandii i wypromowała takie talenty jak Superbon i Andy „The Destroyer” Souwer. Viaplay pokaże ponad 30 gal Enfusion, Enfusion Talent i Enfusion Cage Event. Pierwszą galą, którą pokażą będzie Enfusion 105 – Tevette vs. Bchiri w sobotę, 26 marca.

Ta umowa z jednym z największych dostawców rozrywki jest kamieniem milowym i zwycięstwem dla fanów. Ona umożliwi pokazywanie Enfusion w Europie Północnej na Viaplay i umożliwi angażowanie nowych fanów sportu i nowych zawodników. To może dać tylko liczne korzyści dla sportów walkimówi Edwin van Os, CEO Enfusion.

Skład federacji Invicta FC zawiera najlepsze zawodniczki z całego świata ze znanymi Cris Cyborg i Carlą Esparzą. Viaplay rozpocznie swój kontrakt od pokazania następnej gali – Invicta FC 47 w środę, 11 maja z Kansas City. Będzie to pierwsze z 16 wydarzeń, które zostaną pokazane we wszystkich krajach nordyckich, bałtyckich, w Polsce i w Holandii.

Viaplay oferuje fanom sportów walki przekaz z najbardziej ekscytującą promocją na świecie – wszystko w ramach jednej usługi. Enfusion wzrasta szybko i będzie dodatkiem do naszej oferty w Holandii i czterech innych rynkach europejskich. Również jesteśmy zadowoleni, że będziemy pokazywać w 10 krajach Invicta FC, które odgrywa kluczową rolę w umożliwieniu utalentowanym kobietom w walce na równych warunkachmówi Peter Nørrelund, NENT Group Chief Sports Officer.

Sporty walki w Viaplay

Viaplay pokazuje także UFC tylko w krajach nordyckich oraz KSW w krajach nordyckich, bałtyckich, w Polsce i w Holandii.  W Polsce gale są dodatkowo obudowane studiem z analizami gości.