VOX FM z własnym korespondentem na Mundial. Pasmo popołudniowe na żywo z Rosji i dodatkowe serwisy sportowe

  • Radio
Autor: mtom

Radio VOX FM wysłało na Mundial Kamila Rutkowskiego, który będzie współprowadził na żywo z Rosji codzienne pasmo popołudniowe a także przygotuje relacje na antenę oraz materiały wideo do mediów społecznościowych. Podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożne pojawi się również więcej serwisów sportowych oraz specjalny konkurs dla słuchaczy.

Kamil Rutkowski będzie informować słuchaczy Radia VOX FM, co dzieje się w naszej drużynie i jak wyglądają przygotowania do kolejnych meczów, przez cały dzień w specjalnych wejściach. Rutowski będzie również prowadził popołudniowe pasmo od 16.00 do 20.00 razem z Przemysławem Sasowskim (ze studia).

Od 14 czerwca serwisy sportowe Radia VOX FM zawierać będą relacje z mundialu, przygotowane przez Szymona Kępkę i Arkadiusza Pogłuda, dziennikarzy newsroomu Grupy Radiowej Time wydelegowanych do Rosji. W dni powszednie serwisy piłkarskie nadawane będą o godz. 10.00, 12.00, 14.00, 18.00 i 20.00. Dodatkowe serwisy nadawane będą w soboty i niedziele o godz. 9.00, 11.00 i 15.00.

Na antenie Radia VOX FM wraz Mistrzostwami Świata wystartuje konkurs Superstadion. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zadzwonić do stacji i opowiedzieć „w jaki sposób kibicujemy naszej narodowej drużynie”. Każdego dnia do wygrania będą zestawy kibica.