W kwietniu wystartuje Polsat Seriale. Co w ramówce?

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

6 kwietnia wystartuje Polsat Seriale, nowy kanał poświęcony produkcjom serialowym. Na antenie stacji pojawią się polskie seriale i filmy.

W ofercie kanału znajdą się produkcie własne, jak i producentów zewnętrznych. Zarówno seriale z biblioteki Grupy Polsat, jak i pozycje znane z ramówek innych telewizji, między innymi AXN, TVN oraz TVP.

Logo Polsat Seriale
Logo Polsat Seriale

Wzbogacamy ofertę naszych kanałów tematycznych o kanał serialowy na wyraźne zapotrzebowanie polskiej widowni. Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy prośby od miłośników polskich seriali o stworzenie kanału dla nich – informuje Radosław Sławiński, dyrektor Kanałów Tematycznych Telewizji Polsat.

W ramówce kanału znajdą się seriale dla kobiet, takie jak „Przyjaciółki”, „Niania”, „Szpilki na giewoncie”, a także produkcje kierowane do męskiej widowni: „Świat według Kiepskich”, „Miodowe lata” oraz „Czterej pancerni i pies”. W wieczornym paśmie znajdą się seriale kryminalne, między innymi „Znaki”, „Ultraviolet”, „Fala zbrodni” oraz „Ślad”.

W niedzielnym paśmie z kultowymi polskimi komediami, widzowie zobaczą wszystkie części takich hitów kinowych jak: trylogia „Sami swoi”, „Jak rozpętałem II wojnę światową”, „Vabank”, czy „Kogel-Mogel”.

Kanał będzie dostępny na platformach satelitarnych oraz w sieciach kablowych. Stacja zastąpi Polsat Romans.