„Ucho prezesa” od 21 stycznia w Telewizji WP

  • Telewizja
Autor: rafs

W niedzielę, 21 stycznia br. o godzinie 20:00, WP wyemituje na swojej antenie pierwszy i drugi odcinek znanego z portalu YouTube i platformy VOD Showmax serialu „Ucho Prezesa”.

Stacja otrzymała wyłączne prawa do emisji w telewizji 30 odcinków serialu, czyli 16 z sezonu pierwszego i 14 z drugiego. Jak stacja informuje w swoim komunikacie, jest również przewidziana współpraca z Showmax, jeżeli chodzi o następne sezony serialu (trzeci będzie miał premierę na wiosnę – przyp. redakcji).  Serial będzie emitowany w formie podwójnych odcinków, w niedzielę i w poniedziałek stacja wyemituje pierwsze cztery odcinki serialu. Kolejne odcinki w premierze telewizyjnej będą ukazywały się w każdą niedzielę i poniedziałek od godziny 20:00.

Twórcami serialu są Robert Górski (serialowy Prezes) i Mikołaj Cieślak (serialowy Mariusz) z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Średnia oglądalność poszczególnych odcinków w serwisie YouTube to około 2 mln. Najpopularniejszy, premierowy odcinek zyskał prawie 10 mln wyświetleń.