W Onecie rusza nowy program wideo – „Onet Styl Życia”

  • Internet
  • Onet
Autor: rafs

Od 6 kwietnia w Onecie będzie można oglądać nowy program „Onet Styl Życia”. Prowadzącymi będą Małgorzata Ohme, Dominika Olszyna, Marta Wierzbicka oraz Anna Pietraszek-Sawicka. One – w zależności od tematyki poruszanej w danym odcinku – pojawią się w roli prowadzących.

Do programu będą zapraszani goście związani z różnymi dziedzinami lifestyle’u: designem, psychologią, kulturą i modą. Premierowe odcinki programu będzie można oglądać w Onecie w każdą środę o godz. 11.00. Co tydzień w programie będzie pogłębiany i pokazywany z różnych perspektyw inny temat związany ze stylem życia. Każdy odcinek będzie odzwierciedleniem osobowości prowadzącego. Pierwsze trzy odcinki programu „Onet Styl Życia” to: #dobrostan z Małgorzatą Ohme, #design z Anną Pietraszek-Sawicką i Dominiką Olszyną oraz #miasto z Martą Wierzbicką. Format będzie rozwijany o kolejne tematy lifestylowe i kolejnych prowadzących.

Nowe pasmo programu Onet Styl Życia jest pierwszym elementem nowej strategii obszaru lifestyle w Onecie. Z przeprowadzonych badań wiemy, że mamy znaczne wzrosty – aż 37 proc. kobiet deklaruje, że w czasie pandemii częściej wchodziło na naszą stronę główną. Jasno widać, jakie mają zainteresowania i czego aktualnie potrzebują. Dlatego stawiamy na nowy przekaz wideo oparty na redakcyjnych insightach, ale również na autorskich pomysłach prowadzących. W tym roku naszym strategicznym celem jest odświeżenie kategorii lifestyle, poszerzenie tematyki, zaangażowanie różnych grup użytkowniczek i użytkowników – mówi Dominika Olszyna, redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Kultura.

Opisy odcinków „Onet Styl Życia”

Pierwsze wydanie programu „Onet Styl Życia #dobrostan” poprowadzi 6 kwietnia Małgorzata Ohme. Odcinek będzie o zdrowym egoizmie. W programie jako goście pojawią się Aleksandra Potykanowicz, psycholożka i autorka pozytywnych narzędzi rozwojowych oraz Iwona Guzowska, mistrzyni świata, Europy i Polski, pięściarka i kickbokserka.

Kolejny odcinek – Onet Styl Życia #design poprowadzą: Anna Pietraszek-Sawicka i Dominika Olszyna. W programie prowadzące podpowiedzą, jak urządzić komfortowe wnętrza, w co warto zainwestować i jak interpretować trendy.

Trzecie wydanie programu – Onet Styl Życia #miasto będzie prowadzić Marta Wierzbicka. Każdy odcinek #miasta będzie miał inną tematykę związaną z wielkomiejskim życiem. Będą to kultura, rynek pracy, edukacja, zakupy, różnorodność, tolerancja, życie zawodowe, sport, itp. Program będzie w różnych lokalizacjach. Będą to zarówno mieszkania celebrytów, jak i przestrzeń miejska: kina, muzea, kawiarnie, lokale usługowe, siłownie. Wszystko, co wiąże się z miejskim stylem życia.