W sierpniu cykl „Van Damme” w Warner TV

rafs

W drugim miesiącu wakacji stacja wyemituje cykl „Van Damme”, w ramach którego na antenie pojawi się wiele filmów z Van Damme w roli głównej. Premierowa emisja już w czwartek 4 sierpnia o 21:00.

Studiował balet klasyczny, doskonale zna karate, był profesjonalnym kickbokserem, a Belgowie postawili mu pomnik – wszechstronność to drugie imię Van Damme’a.

Cykl rozpocznie i zakończy „Czarny orzeł”, w którym Van Damme wciela się w agenta CIA. Jego zadanie to odnalezienie ukrytej broni, ale w trakcie poszukiwań trafia na dodatkową przeszkodę: łup chce zdobyć agent KGB. Dwie postaci wyruszą w morderczą pogoń, której celem jest zdobycie broni za wszelką cenę.

W podwójny pościg wpada też bohater filmu „Nieuchwytny cel”. Jego historia rozpoczyna się od poszukiwania zaginionego ojca przestraszonej dziewczyny. Po drodze Chance zostaje wmieszany w mafijne porachunki, a amatorskie śledztwo zamienia się w walkę na śmierć i życie.

Van Damme to aktor, który potrafi zagrać zarówno sceny akcji, jak i te romantyczne. W „Uciec, ale dokąd?” gra uciekiniera z zakładu karnego. Posesja, którą wybrał na swoją kryjówkę, należy do nękanej kobiety. Główny bohater postanawia stanąć w jej obronie.

Honor ponad własne interesy postawi także bohater filmu „Lwie serce”, Lyon. Ucieka z Legii Cudzoziemskiej, jednak bardziej niż własne bezpieczeństwo i korzyści ceni dobro rodziny. Bierze udział w nielegalnych walkach, by wygrać pieniądze i oddać je poszkodowanej rodzinie zmarłego brata, który został brutalnie zamordowany i pozostawił po sobie żonę i dziecko.

Ponadto Warner TV w czwartkowe wieczory sierpnia wyemituje takie filmy jak „6 kul”, „Nagła śmierć” czy „Quest”.

Plan emisji cyklu „Van Damme” w Warner TV

4.08, godz. 21:00 i 25.08, godz. 23:05 – „Czarny orzeł”
4.08, godz. 23:00 – „6 kul”
11.08, godz. 21:00 – „Uciec, ale dokąd?”
11.08, godz. 22:50 – „Lwie serce”
18.08, godz. 21:00 – „Quest”
18.08, godz. 22:50 – „Nieuchwytny cel”
25.08, godz. 21:00 – „Nagła śmierć”