W sobotę finał Speedway Grand Prix. Gdzie transmisja?

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

W sobotę odbędzie się wielki finał cyklu Grand Prix na żużlu.

10. runda sezonu odbędzie się w Toruniu na Motoarenie. Bartosz Zmarzlik ma sześć punktów przewagi nad Fredrikiem Lindgrenem. Polak miał szansę na zdobycie czwartego tytułu już podczas Grand Prix w Vojens, ale został zdyskwalifikowany, co wykorzystał jego najgroźniejszy rywal, zajmując w Danii drugie miejsce. Losy mistrzostwa rozstrzygną się więc na torze w Toruniu.

Grand Prix w Toruniu – gdzie transmisja na żywo?

Finałowa runda Speedway Grand Prix będzie transmitowana w ogólnodostępnym, bezpłatnym kanale TTV. Dzięki temu wszyscy fani żużla w Polsce będą mogli kibicować Bartoszowi Zmarzlikowi w walce o kolejny tytuł. Relacja dostępna będzie również na żywo, na żądanie i bez reklam w Eurosporcie Extra w Playerze. Transmisja rozpocznie się o godzinie 18:35, a sama runda o 19:00. Rywalizację skomentują Michał Korościel i Marcin Kuźbicki.

W studiu prowadzonym przez Sebastiana Szczęsnego wystąpią Piotr Protasiewicz, Janusz Kołodziej i Rafał Lewicki. Reporterką w Toruniu będzie Marcelina Rutkowska-Konikiewicz. ​Już o 12:55 w Eurosporcie 1 i Playerze rozpocznie się transmisja kwalifikacji poprzedzających Grand Prix w Toruniu.