W sobotę gala HIGH League 4. Jak wykupić dostęp?

  • Internet
  • Telewizja
  • Polsat Box
  • Serwisy wideo
Autor: rafs

W sobotę, 17 września odbędzie się czwarta gala w historii federacji HIGH League Malika Montany. Transmisja będzie dostępna w systemie pay-per-view.

Podczas gali dojdzie do walki wieczoru, w której Natalia „Natsu” Karczmarczyk zmierzy się z Lexy Chaplin o pas wagi muszej kobiet. To będzie drugie spotkanie obu pań w klatce. Poprzednie miało miejsce podczas pierwszej gali HIGH League, kiedy to Natsu okazała się lepsza dzięki jednogłośnej decyzji sędziów po trzech rundach.  Podczas gali po raz pierwszy do klatki wejdzie Artur Szpilka, który zmierzy się z Denisem „Bad Boyem” Załęckim, znanym z walk ulicznych i poprzednich gal HIGH League.

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski zmierzy się natomiast o pas mistrzowski niskorosłych z reprezentującym Francję Salim Chiboub. Będzie to obrona tytułu przez „Mini Majka”. Widzowie zobaczą także pojedynek kontrowersyjnej influencerki Mai Staśko z kontrowersyjną streamerką Ewą „Mrs. Honey” Wyszatycką.

Pojedynek „No Rules”

Na gali zostanie wyjaśniony konflikt wzbudzający emocje w świecie freakfightów pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem a Pawłem „Scarface’em” Bombą. Pojedynek odbędzie się na zasadach NO RULES. Dozwolone będą soccer kicki (kopnięcia w głowę), stompy i łokcie.

Kto jeszcze zawalczy na gali HIGH League 4?

Udział w gali wezmą także znani influencerzy Jakub „Kuba” Nowaszkiewicz i Cezary “Czaro” Nykiel, raperzy –gwiazdor instagramowych live’ów Jose „Josef Bratan” Simao i należący do łódzkiej grupy rapowej „White Widow” Krystian „Macias” Maciaszczyk, a także młodzi, popularni streamerzy– Jakub “Holak” Krawczyk-Holak i Jakub “Kubx” Świtała. Galę otworzy pojedynek byłego strongmana i YouTubera ze „Strong Ekipy” Konrada Karwata z kulturystą Radosławem Słodkiewiczem.

Gdzie odbędzie się gala HIGH League 4?

Gala HIGH League 4 odbędzie się w Arenie Gliwice. Może ona pomieścić 17 tysięcy widzów. Wszystkie bilety zostały wyprzedane. Hala wielokrotnie gościła gale bokserskie i mieszanych sztuk walki. Ostatnio była areną zmagań siatkarzy podczas mistrzostw świata, których część była organizowana w Polsce. Wydarzenie ma rozpocząć się w sobotę, 17 września o godzinie 20:00.

Gdzie wykupić dostęp do gali HIGH League 4?

Dostęp do gali będzie można wykupić w przeglądarkach Chrome i Safari na stronie highlive.tv. Cena to 34,99 zł. Wydarzenie będzie także dostępne w telewizji w ramach usługi pay-per view platformy Polsat Box. Tam, jak i w Polsat Box Go cena dostępu do HIGH League 4 to 40 zł. Transmisja ma rozpocząć się o godzinie 19:00.