Wakacyjna ramówka Radia Zet. Co w niej?

  • Radio
  • Eurozet
Autor: rafs

Radio Zet rozpoczyna wakacyjną ramówkę. Z tego powodu wiele audycji będzie miało różnych prowadzących.

Ramówka rozpocznie się w piątek, 21 czerwca o godzinie 15:00. Radio ZET wakacje powita specjalnym wydaniem pasma „Radio ZET – wakacyjna fala”. Słuchaczy czeka dużo piłkarskich emocji związanych z meczem Polski z Austrią na EURO 2024. W emisji od poniedziałk będzie pasmo „Dzień dobry bardzo na wakacjach” (6-10), które poprowadzi duet Michał Korościel i Marcin Sońta.

Po godzinie 8:00 na „Gościa Radia ZET” zaproszą na zmianę Beata Lubecka i Iwona Kutyna. Następnie będzie „Upalne granie w Radiu ZET” od 10:00 do 15:00. Po 15:00 wspomniane wcześniej pasmo. A od 19:00 do 23:00 – „Lubię to” (poniedziałek-czwartek).

Ramówka weekendowa Radia Zet w wakacje oraz konkursy i aktywności nad morzem

Weekendowa ramówka Radia Zet będzie zawierała pasma „Dzień dobry bardzo na wakacjach” (6-10), „Wakacyjna fala w Radiu ZET” (10-15), „Upalne granie bez cienia mówienia” (15-20) oraz „PartyZetka” (piątek i sobota, 20-24)/”Radio ZET na wakacjach” (niedziela, 20-24).

Od 1 lipca wystartuje zabawa „Radio ZET nr 1 w moim samochodzie”. Codziennie słuchacze będą mieli szansę zdobyć 1000 zł do wydania na stacjach Circle K. W wielkim finale czekać będzie na nich do wygrania czerwona Honda ZRV. Zetka ponadto będzie na: Open’er Festival, Earth Festival Uniejów, „Lato ZET” nad Zalewem Lisowice koło Łodzi i „Przebój lata Radia ZET i Polsatu” w Kielcach.

Od 12 lipca Radio Zet będzie prowadziło akcję „A może nad morze z Radiem ZET”. W kolejne weekendy stacja odwiedzi Krynicę Morską, Pobierowo, Władysławowo, Łebę, Międzyzdroje oraz Mielno. W przygotowanych strefach plażowicze będą mogli wziąć udział w indywidualnych i zespołowych grach sportowych, animacjach i konkursach.