Wakacyjna Trasa Dwójki 2020

Powraca „Wakacyjna Trasa Dwójki”. Koncerty samochodowe i w amfiteatrach

mbog

W niedzielę, 28 czerwca na lotnisku w Nowym Targu wystartuje „Wakacyjna Trasa Dwójki”. W tym roku w ramach cyklu odbędzie się dziewięć koncertów.

„Wakacyjna Trasa Dwójki” będzie miała dwie pary prowadzących – Małgorzatę Tomaszewską i Tomasza Kammela oraz Idę Nowakowską i Aleksandra Sikorę, których zza kulis wspierać będzie Izabella Krzan i Norbi. Na scenie pojawią się m.in.: Weekend, Anna Wyszkoni, Bayer Full, Helena Vondrackova, Milano, Piękni i Młodzi, Cleo, Daj To Głośniej, Ronnie Ferrari, Maryla Rodowicz, Aleksiej Jarowienko oraz Stachursky.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty z cyklu „Wakacyjna Trasa Dwójki” odbywać się będą z ograniczoną liczbą publiczności. Bezpłatne wejściówki oraz regulamin udziału w koncertach można znaleźć na stronie internetowej Telewizji Polskiej.

„Wakacyjna Trasa Dwójki” w Nowym Targu – kto wystąpi?

Koncert w Nowym Targu odbędzie się na terenie sportowego lotniska. Widownia zgromadzona pod sceną wysłucha wykonawców w swoich samochodach. Wystąpią: Zenek Martyniuk, Weekend, Cleo, Piękni i Młodzi, Daj To Głośniej, Marco Boccino, Mateusz Mijał, Czerwone Gitary, siostry Szlachta oraz Ronnie Ferrari.

Transmisja koncertu w niedzielę, 28 czerwca od godziny 20:00 w TVP 2.