„Wakacyjna Trasa Dwójki” zawita do Świnoujścia. Kto wystąpi?

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

10 lipca, w sobotę na antenie TVP2 pojawi się transmisja koncertu „Lato Muzyka Zabawa”. „Wakacyjna Trasa Dwójki” tym razem odwiedzi nadmorskie Świnoujście.

Na początku wystąpią gwiazdy młodego pokolenia, zwyciężczynie Eurowizji Junior czyli Roksana Węgiel i Viki Gabor. Ponadto na scenie pojawi się Paweł Skiba, który w duecie z Dagmarą Jaworską wykona hity „Chałupy welcome to” i „Dziewczyna ratownika”. Nie zabraknie też muzyki disco. W Świnoujściu wystąpią zespoły Bayer Full, Power Play, Defis i Camasutra.

Zagraniczną gwiazdą tym razem będzie Thomas Anders z legendarnego zespołu Modern Talking. W Świnoujściu wykona m.in. „Cheri, Cheri Lady”, „You’re My Heart”, a także swój najnowszy singiel „Cosmic rider”. Śródziemnomorską atmosferę wprowadzi Francesco Monte. Przypomni on włoskie hity, takie jak „Volare” i „L’Italiano”.

Koncert poprowadzi duet Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Na backstage’u z gwiazdami rozmawiać będą Małgorzata Opczowska i Norbi.

Początek transmisji koncertu o godzinie 20:40 w TVP2. Wcześniej, o godzinie 20:00 stacja przypomni najlepsze występy z Żywca.