Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy

„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” od września w MTV Polska. Dwie premiery w tygodniu

mbog

W niedzielę, 6 września telewizja MTV Polska rozpocznie emisję nowego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Tym razem stacja będzie emitować dwa premierowe odcinki w tygodniu.

Bohaterami „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” są zwykli ludzie, których łączy zamiłowanie do imprezowania. Widzowie programu obserwują, jak żyją we wspólnym domu, jak spędzają wolny czas i jak się bawią.

W trzynastej edycji show weźmie udział dwunastu uczestników. Znani z poprzednich serii: Ewelina „Ewelona”, Patryk Spiker, Anastasiya, Piotrek „Pedro”, Ewa, Kasjusz „Don Kasjo”, Damian „Dzik”, Gabo, Joanna i Radek „Diva”. Pojawią się również dwie nowe osoby: Milena oraz Marceli.

Pierwotnie trzynasta edycja reality show miała być emitowana od 29 marca. Jednak z powodu pandemii koronawirusa nadawca zdecydował o przesunięciu premiery programu.

Nowe odcinki „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawa” będzie można oglądać w środy i niedziele o godzinie 23:00 w MTV Polska, od 6 września. Program będzie również udostępniany w internecie w serwisie Player.pl.