„Wesele marzeń” z Radiem VOX FM

  • Radio
  • ZPR Media
Autor: mbog

Radio VOX FM przygotowało konkurs, w którym do wygrania jest koncert na żywo zespołu disco polo. W zabawie „Wesele marzeń – pojedynek par” mogą startować zakochani planujący ślub w tym roku. Na weselach trzech zwycięskich par wystąpi zespół Boys, Weekend albo Jorrgus.

Pary, które chcą powalczyć o jedną z trzech głównych nagród, powinny do 13 lutego wypełnić formularz na stronie internetowej radia VOX FM. W zgłoszeniu należy odpowiedzieć na pytanie: dlaczego to na Twoim weselu powinien wystąpić zespół Boys, Weekend lub Jorrgus.

14 lutego, w walentynki w studiu Radia VOX FM pojawią się artyści z zespołów Boys, Weekend i Jorrgus, którzy wraz z redakcją stacji wyłonią laureatów konkursu. Na każdym z trzech wesel odbędzie się koncert jednego z zespołów disco polo. Relację z każdego wydarzenia będzie można zobaczyć na antenie telewizji VOX Music TV.

Radio VOX FM jest ponadregionalną rozgłośnią nadającą w ponad 20 miastach. Na antenie stacji prezentowana jest muzyka taneczna, w tym: disco, euro disco, italo disco, euro dance oraz disco polo. Linerem stacji jest hasło „w rytmie hitów”.