Więcej ukraińskich kanałów w WP Pilot

rafs

WP Pilot dodaje do swojej oferty 11 kolejnych kanałów tematycznych, specjalnie dla użytkowników z Ukrainy.

W pakiecie „Ukraina TV” znalazły się kanały: Ukraine 1, Ukraine 2, Nlo TV 2, Star Cinema,Star Family, X Sport, Rybalka TV, Dacha TV, Film UA Drama, Kus Kus oraz Nickelodeon Ukraine Pluto TV.

Chciałbym, aby każdy Ukrainiec korzystający z pakietu „Ukraina TV” poczuł się choć przez chwilę jak w swoim ojczystym kraju. Od dawna bardzo chcieliśmy rozszerzyć ofertę WP Pilot o kanały w języku ukraińskim. Cieszę się, że od teraz uchodźcy z Ukrainy przebywający w Polsce obejrzą swoje ulubione kanały online, gdziekolwiek będąmówi Marcin Malicki, szef WP Pilota.

Kanały do swojej oferty internetowej dodał w kwietniu Polsat Box. Osobno do oferty satelitarnej platformy dodano kanał Nickelodeon Ukraine Pluto TV.

WP Pilot umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. WP Pilot posiada również aplikacje dedykowane na telewizory LG Smart TV i Samsung Smart TV oraz na platformę Android TV. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w kwietniu 2022 roku z WP Pilot korzystało 1,7 mln widzów.