Wieczór wyborczo-sportowy w RMF FM

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mbog

W niedzielę, 13 października Polacy wybiorą w wyborach parlamentarnych posłów i senatorów na kolejną kadencję. Tego dnia o godzinie 20:00 radio RMF FM rozpocznie emisję wieczoru wyborczego.

13 października lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7:00 do 21:00. Godzinę przed zamknięcie lokali w radiu RMF FM rozpocznie się program specjalny, który poprowadzą Marcin Jędrych i Tomasz Staniszewski. W momencie zakończenia „ciszy wyborczej”, redakcja Faktów RMF FM przedstawi słuchaczom sondażowe wyniki, a także analizy i komentarze ekspertów. Ponadto rozgłośnia będzie transmitować fragmenty przemówień liderów ugrupowań. Natomiast na portalu RMF24.pl, Tomasz Skory poprowadzi autorską audycję, w której pojawią się komentarze przedstawicieli pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych.

W niedzielę nie zabraknie również sportowych emocji. Na Stadionie PGE Narodowy reprezentacja Polski zmierzy się z Macedonią Północną. Celem Polaków jest awans na Mistrzostwa Europy 2020. Jednym z elementów „Wieczoru wyborczego w RMF FM” będą meldunki dziennikarzy redakcji sportowej ze Stadionu Narodowego.

W poniedziałkowy poranek radio RMF FM zrealizuje dodatkowe rozmowy publicystyczne. Po godzinie 7:00, 8:00 i 9:00 Robert Mazurek oraz Marcin Zaborski porozmawiają z politykami.

„Wieczór wyborczy RMF FM” rozpocznie się w niedzielę o godzinie 20:00. Pierwsze sondażowe wyniki pojawią się o godzinie 21:00.

Źródło: RMF24.pl