8 września odbędzie się Wielki Mecz 2019 – TVN vs. WOŚP

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Po raz trzeci TVN stanie w piłkarskie szranki w szczytnym celu z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. „Wielki Mecz 2019” odbędzie się w niedzielę, 8 września na stadionie warszawskiej Legii. Drużyny do boju poprowadzą: Grzegorz Kajdanowicz (TVN) i Jurek Owsiak (WOŚP).

Wielki Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Od godziny 13:00 na błoniach warszawskiego stadionu przy Łazienkowskiej na kibiców czekać będzie wiele atrakcji związanych z wydarzeniem. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na antenie TVN. Gospodarzami wydarzenia będą Agnieszka Woźniak-Starak i Marcin Prokop.

W barwach TVN zagrają m.in. Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Tomasz Karolak, Mateusz Gessler, Agustin Egurrola, Tomasz Zubilewicz, Tomasz Sianecki oraz Łukasz Jedliński. W składzie znajdzie się także cała czwórka braci Szczepaników z zespołu Pectus.

Grzgorz Kajdanowicz
Grzegorz Kajdanowicz, kapitan drużyny TVN – fot. TVN Discovery Polska

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na boisku reprezentować będą m.in. Maciej Stuhr, Krzysztof Sokołowski oraz Artur Pochwała z grupy „Nocny Kochanek”, Rafał Karwot (wokalista „Tabu”), Michał Jelonek („Hunter”), Przemysław Grabowski, czyli Zenek z formacji „Kabanos” oraz piłkarze: Dariusz Dudek, Dawid Błaszczykowski i Jan Szczęsny.

Jerzy Owsiak, kapitan drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc – fot. TVN Discovery Polska

Bilety na Wielki Mecz można kupić w serwisie ebilet.pl w cenie 20 złotych. W ofercie są również bilety VIP, które nie tylko wspierają charytatywny cel, ale również gwarantują piłkarskie emocje w luksusowym wydaniu. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

Wielki Mecz od 15 lat organizowany jest przez Fundację TVN „nie jesteś sam”. Tradycją rozgrywek piłkarskich między TVN a Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jest zbiórka pieniędzy na zakup karetki pogotowia dla jednego z polskich szpitali. W tym roku już po raz trzeci dochód ze sprzedaży biletów oraz wysłanych sms-ów zostanie przeznaczony na ten cel.