Wilkowicz, Gąsiorowski i Staszewski w „Sekcji piłkarskiej”

  • Internet
  • Agora
Autor: mbog

11 lutego na stronie Sport.pl oraz Gazeta.pl pojawi się pierwszy odcinek „Sekcji piłkarskiej”. Program będzie emitowany na żywo w każdy poniedziałek o godzinie 20:00. Poprowadzą go dziennikarze Sport.pl – redaktor naczelny Paweł Wilkowicz, Michał Gąsiorowski i Sebastian Staszewski.

Program „Sekcja piłkarska” będzie skierowany do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Zostaną w nim poruszone tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych. Nie zabraknie także rozmów z gośćmi – zawodnikami, trenerami i redaktorami sportowymi.

Zależy nam, żeby jak najczęściej mieć w studiu kogoś ze środowiska piłkarskiego, nie ograniczać się tylko do dyskusji w gronie komentatorów. A poniedziałkowy wieczór, czyli moment, gdy kończą się kolejki ligowe, a zaczyna tydzień z pucharami lub zgrupowaniami kadry, jest dobrym momentem na ciekawą rozmowę o piłce – powiedział Paweł Wilkowicz, redaktor naczelny Sport.pl

Oprócz rozmowy w programie pojawi się również wideofelieton „Przerysowany” Sebastiana Staszewskiego. Ponadto zostaną zaprezentowane specjalne wydania formatów wideo Sport.pl: wywiad „Dogrywka” Dominika Wardzichowskiego oraz analityczny felieton „W polu K” Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

„Rugby to gra barbarzyńców uprawiania przez dżentelmenów. Futbol to gra dżentelmenów uprawiana przez barbarzyńców” – powiedział kiedyś Oscar Wilde. W „Sekcji Piłkarskiej” będziemy czasami dżentelmenami, czasami barbarzyńcami. Najważniejsze, że kibice dostaną porcję ciekawych informacji i analiz. I w dodatku będą mieli wpływ na ten program. Trudno o lepsze rozwiązanie. Czekamy już tylko na pierwszy gwizdek – skomentował Michał Gąsiorowski, jeden z prowadzących format

Program „Sekcja piłkarska” będzie nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl co poniedziałek o godzinie 20:00. Każdy odcinek potrwa około 40-45 minut. Audycję będzie można później odtworzyć w serwisie i na portalu.