Wiosenny turniej wypieków

„Wiosenny turniej wypieków” w marcu na Food Network

mbog

Food Network od 8 marca będzie emitować nowy program „Wiosenny turniej wypieków”. Ósemka utalentowanych cukierników stanie do rywalizacji w przygotowaniu smakołyków kojarzących się z tą porą roku.

Aby zyskać przychylność jurorów: Duffa Goldmana, Lorraine Pascale i Nancy Fuller, adepci sztuki cukierniczej wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i pomysłowości. Podejmując kolejne trudne wyzwania, zawalczą o zwycięstwo i nagrodę pieniężną.

W programie widzowie zobaczą, jak cukiernicy przygotują babeczki inspirowane kształtem kwiatów, wymyślą orzeźwiający deser z cytrynami i limonkami, stworzą słodkości z dodatkiem świeżego miodu czy przepyszne ciasto na wiosenny piknik. Potrawy będą kolorowe, świeże i smaczne, czyli wiosenne.

Wiosenny turniej wypieków
fot. Food Network

„Wiosenny turniej wypieków” będzie można oglądać w poniedziałki o godzinie 23:15 w Food Network, od 8 marca.

Logo Food Network

Food Network

Stacja prezentująca produkcje o tematyce kulinarnej. Na antenie telewizji można oglądać programy takie jak: "Sexy kuchnia Magdy Gessler", "Wiem, co jem" i "Przyślij przepis". Kanał wystartował w 2012 roku, początkowo pod nazwą Polsat Food Network. Ambasadorką Food Network jest Magda Gessler.