Wiosną w Dwójce nowy teleturniej „Big Music Quiz”. Emisja w niedzielne wieczory

  • Telewizja
  • Tylko u nas
  • TVP
Autor: rafs

Od 4 marca w każdą niedzielę o godzinie 20:05 TVP2 będzie emitować nowy teleturniej muzyczny „Big Music Quiz” oparty na formacie EndemolShine Group „The Big Music Quiz” – ustalił portal omediach.info

W teleturnieju będą brać udział dwie drużyny złożone z 4 gwiazd, które będą odpowiadać na zagadki muzyczne grane przez zespół na żywo. Kapitanowie oraz skład drużyn zostaną ustalone w pierwszej rundzie. Później, przez cztery rundy zawodnicy będą rywalizować zespołowo. W rundzie finałowej zawodnicy ponownie powalczą indywidualnie. W ciągu 60 sekund będą musieli odgadnąć jak najwięcej artystów. Osoba z najwyższym wynikiem punktowym zostanie zwycięzcą odcinka. W każdym odcinku występuje gość muzyczny.

fot. EndemolShine Group)

Teleturniej był już emitowany w Australii w roku 2016, w Niemczech, Włoszech na przełomie 2016 i 2017 roku, w Hiszpanii i Holandii w roku 2017. Program jest oparty na francuskim oryginale „Le Grand Blind test”, emitowanym w roku 2003 i ponownie od 2015 roku na antenie TF1. Odcinki w polskiej wersji potrwają około 50 minut.