Wirtualna Polska wzmacnia zespół. Anna Michałowska odpowiada za marketing WP Pilot

redakcja

Do zespołu Wirtualnej Polski dołączyła Anna Michałowska. Na stanowisku Communication Managera będzie zajmować się m.in. marketingiem usługi WP Pilot.

W WP Pilot Anna Michałowska będzie odpowiadać za tworzenie strategii marketingowej produktu, również tej w mediach społecznościowych, działania performance, afiliacje, akwizycje użytkowników, a także content marketing.

– Telewizja online to przyszłość. Bardzo cieszę się, że mogę brać udział w jej tworzeniu – mówi Anna Michałowska.

Przed WP Pilot rok wyzwań, zmian i dynamicznego rozwoju. Jestem przekonana, że Anna swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie marketingu i afiliacji w jednej z największych marek ecommerce w Europie, wesprze usługę WP Pilot – mówi Paulina Górska, Dyrektor WP Pilot.

Anna Michałowska przez ostatnie cztery lata pracowała w siedzibie Zalando w Berlinie, na stanowisku Jr. Affiliate & Marketing Cooperations Managera. Wcześniej pracowała w jednym z berlińskich start-upów. Jako Partnership Manager zajmowała się sklepami e-commerce na rynku amerykańskim. Ukończyła studia w zakresie International Business na uniwersytecie HTW Berlin.

WP Pilot to platforma do odbioru telewizji online. Oferuje łącznie ponad 80 kanałów telewizyjnych w pakietach bezpłatnych i premium.