Wirtualna Polska wzmacnia zespół. Anna Michałowska odpowiada za marketing WP Pilot

  • Internet
  • WP
Autor: redakcja

Do zespołu Wirtualnej Polski dołączyła Anna Michałowska. Na stanowisku Communication Managera będzie zajmować się m.in. marketingiem usługi WP Pilot.

W WP Pilot Anna Michałowska będzie odpowiadać za tworzenie strategii marketingowej produktu, również tej w mediach społecznościowych, działania performance, afiliacje, akwizycje użytkowników, a także content marketing.

– Telewizja online to przyszłość. Bardzo cieszę się, że mogę brać udział w jej tworzeniu – mówi Anna Michałowska.

Przed WP Pilot rok wyzwań, zmian i dynamicznego rozwoju. Jestem przekonana, że Anna swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie marketingu i afiliacji w jednej z największych marek ecommerce w Europie, wesprze usługę WP Pilot – mówi Paulina Górska, Dyrektor WP Pilot.

Anna Michałowska przez ostatnie cztery lata pracowała w siedzibie Zalando w Berlinie, na stanowisku Jr. Affiliate & Marketing Cooperations Managera. Wcześniej pracowała w jednym z berlińskich start-upów. Jako Partnership Manager zajmowała się sklepami e-commerce na rynku amerykańskim. Ukończyła studia w zakresie International Business na uniwersytecie HTW Berlin.

WP Pilot to platforma do odbioru telewizji online. Oferuje łącznie ponad 80 kanałów telewizyjnych w pakietach bezpłatnych i premium.