Witwicki poprowadzi „Wydarzenia i opinie” w Polsat News. Dąbrowski gospodarzem „Graffiti”

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mnie

Wojciech Dąbrowski zostanie gospodarzem programu „Graffiti”, który można oglądać w Polsacie i Polsat News. Natomiast Piotr Witwicki dołączy do grona prowadzących magazyn „Wydarzenia i opinie” w Polsat News.

Jak wynika z informacji tvpolsat.info i omediach.info, Wojciech Dąbrowski i Piotr Witwicki zadebiutują w nowych rolach w piątek, 4 stycznia. Wojciech Dąbrowski zostanie gospodarzem piątkowych wydań „Graffiti”. W pozostałe dni program bez zmian będzie prowadzony przez Piotra Witwickiego. W piątki Witwicki będzie gospodarzem „Wydarzeń i opinii”.

Od 2 stycznia „Wydarzenia i opinie”, czyli główny program publicystyczny Polsat News, będzie nadawany również w piątki. Magazyn zostanie też wydłużony o 15 minut. Piątkowe wydania „Wydarzeń i opinii” mają mieć podobną formułę jak wydania, które można oglądać od poniedziałku do czwartku.

„Graffiti” to najdłużej emitowany program publicystyczny Polsatu. Debiutował na antenie w 1996 roku. Program jest nadawany od poniedziałku do piątku o 07:45 w Telewizji Polsat i Polsat News.

„Wydarzenia i opinie” można oglądać w Polsat News od 9 kwietnia 2018 roku. Program jest emitowany od poniedziałku do piątku o 19:15. Wydania od poniedziałku do czwartku prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski.