Tylko u nas

Wojciech Szeląg i Ernest Bodziuch bez dyżurów prezenterskich w Polsat News

  • Telewizja
  • Tylko u nas
  • Polsat
Autor: mtom

Wojciech Szeląg i Ernest Bodziuch nie poprowadzą już serwisów informacyjnych w Polsat News. Prezenterzy zostaną w Polsacie, obejmą jednak inne funkcje w strukturach stacji – dowiedział się portal omediach.info.

To kolejna decyzja nowej szefowej Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat, Doroty Gawryluk. Rzecznik prasowy Polsatu nie odpowiedział na nasze pytania związane z dyżurami prezenterskimi. Według naszych nieoficjalnych informacji Ernest Bodziuch został reporterem Polsat News, natomiast Wojciech Szeląg objął funkcję producenta anteny.

Ernest Bodziuch ostatnio prowadził m.in serwisy informacyjne, „Newstelegraf” oraz „Tematy Dnia”. Przez pewien czas był jednym z gospodarzy programu „Tak czy Nie”. Wcześniej prowadził programy ekonomiczne m.in na antenach TV Biznes, Polsat Biznes i Polsat News 2.

Wojciech Szeląg jest związany z Polsatem od 1993 roku. Jest współtwórcą programów ekonomicznych emitowanych na antenach Polsatu (Polsat News, TV Biznes, Polsat News 2). Ostatnio prowadził serwisy informacyjne w Polsat News i program „Newstelegraf”. Przez kilka miesięcy był jednym z gospodarzy programu „Tak czy Nie”.