WP Pilot z Biblioteką Wideo. Dodano również nowe funkcje

rafs

Od 1 września platforma WP Pilot udostępniła bibliotekę wideo zawierającą filmy, seriale, transmisje sportowe, programy rozrywkowe czy bajki. Nowe funkcje zyska również wbudowany player.

Widzowie otrzymują dostęp do materiałów wideo z kanałów, które zawarte są w posiadanych przez nich pakietach. Funkcjonalność jest dostępna w przeglądarkach, a także w aplikacji na wybranych telewizorach.

Jest to projekt, którego ukończenia nie mogliśmy się doczekać już od dłuższego czasu. Nareszcie nasi użytkownicy będą mogli na spokojnie, bez sprawdzania programu TV obejrzeć swoje programy z ramówki telewizyjnej – nie tylko gdzie chcą, jak chcą, ale również o dowolnej porze mówi Marcin Malicki, szef WP Pilota.

Biblioteka WP Pilot to również baza filmów i seriali, które już dawno otrzymały status klasyków. Znajdują się tam m.in. takie kategorie jak: komedie, kryminały, a także co tydzień aktualizowane kategorie redakcyjne. Podpowiedzi na bieżąco widzowie znajdą w zakładce TOP 10. Usługa jest dostępna dla wszystkich widzów posiadających odpowiednie pakiety serwisu WP Pilot, np. użytkownik, który ma pakiet Eleven Sports otrzymuje dostęp do meczów i rozgrywek sportowych emitowanych w tych kanałach. Materiały w Bibliotece WP Pilot będą ograniczone czasowo.

To wielkie wyróżnienie być partnerem technologicznym takiej inicjatywy. Cieszę się, że wspólnie z WP Pilot możemy w niezawodny sposób dostarczać treści do milionów użytkowników końcowych. Dzięki Redge Media, bogaty wachlarz treści WP Pilot dostępny jest teraz w opcji na żądanie komentuje Przemysław Frasunek, Członek Zarządu Redge Technologies.

Możliwość cofania także w WP Pilot

W przeglądarkach internetowych użytkownicy otrzymali również możliwość cofania programów do dwóch godzin od początku emisji.  Jedną z wprowadzanych opcji będzie także cofnięcie się do wybranej pozycji z ramówki bezpośrednio z poziomu programu TV na danym kanale. To ma się pojawić w kolejnych tygodniach.