WP Pilot z pakietem „News”. Ile kosztuje?

rafs

WP Pilot rozszerza swoją ofertę. Najpopularniejsza w Polsce platforma telewizji online prezentuje pakiet NEWS, w którym znajdują się najważniejsze polskie oraz zagraniczne kanały informacyjne.

W pakiecie NEWS na WP Pilot (koszt: 14,99 zł/miesięcznie) dostępnych jest 11 kanałów: TVN24, TVN24 BiŚ, CNN, CNBC Europe, Sky News, France24 English, France24, News24, Ukraina24, wPolsce.pl, TV Republika.

Stacje w pakiecie NEWS

Listę kanałów otwiera stacja TVN24, pierwsza polska telewizja informacyjna, nadająca program przez całą dobę. TVN24 BiŚ poświęcony tematyce ekonomicznej oraz międzynarodowej. Dziennikarze wraz z ekspertami prowadzą analizy rynku i ich wpływu na codzienne życie. Sky News to brytyjska stacja informacyjna z licznymi autorskimi programami. CNN nadająca z USA, dostarczy newsy z całego świata. CNBC Europe bogaty w programy o tematyce finansowej, nowinki z parkietów i rynków, a także dyskusje z liderami biznesu. wPolsce i TV Republika to polskie stacje, prezentujące analizę aktualnych wydarzeń i rozmowy z polskimi ekspertami. Ukraina24, czyli główny kanał informacyjny na Ukrainie. W pakiecie znajdują się też francuskie kanały informacyjne – France 24 nadający po francusku oraz France 24 English w angielskiej wersji językowej.

O WP Pilot

WP Pilot to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, dedykowane najmłodszym.