WP SportoweFakty patronem medialnym klubu WKS Śląsk Wrocław

  • Internet
  • WP
Autor: mbog

Serwis WP SportoweFakty został patronem medialnym klubu WKS Śląsk Wrocław. Współpraca zakłada pierwszeństwo w dostępie do materiałów dotyczących klubu, wzajemną promocję i wsparcie marek.

To pierwsza tego typu współpraca serwisu WP SportoweFakty z klubem grającym w PKO Ekstraklasie. W nowym sezonie Śląsk Wrocław chce walczyć o miejsce w tzw. grupie mistrzowskiej. Drużyna ma kilku nowych piłkarzy, a kapitanem został wielokrotny reprezentant Polski, Krzysztof Mączyński.

Śląsk Wrocław to klub z wielkimi tradycjami, potencjałem i nowoczesnym zapleczem piłkarskim. Najważniejsze i najciekawsze informacje oraz filmy kibice w pierwszej kolejności znajdą w serwisie WP SportoweFakty i obiecuję, że będą pełne sportowych emocji – powiedział Michał Chabas, dyrektor zarządzający obszaru sport w WP.

Nawiązanie współpracy z WP SportoweFakty to kolejny, ważny krok w budowaniu silnej marki klubu. Z jednej strony będziemy mogli skorzystać z przestrzeni reklamowych w najpopularniejszym serwisie sportowym w Polsce, z drugiej kibice znajdą na jego łamach jeszcze więcej interesujących materiałów związanych z drużyną WKS-u – poinformował Michał Mazur, dyrektor ds. komunikacji i promocji Śląska Wrocław.

Oprócz WP SportoweFakty, partnerami medialnym klubu ze stolicy Dolnego Śląska są lokalne media: Echo24 i TuWroclaw.com, a także regionalny oddział Radia Eska.