„Wszyscy zginiemy” latem w Nowa TV

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Reporter serwisu informacyjnego Nowa TV Mateusz Jędraś poprowadzi nowy program informacyjno-rozrywkowy „Wszyscy zginiemy”. Audycja będzie nadawana w soboty po serwisie informacyjnym „24 godziny online.pl”.

Prowadzący „Wszyscy zginiemy” podsumuje najbardziej absurdalne wydarzenia minionego tygodnia. Zwróci uwagę na to, co powinno nas przerażać w życiu codziennym. Wszystko zostanie okraszone dużą dawką humoru, ponieważ – jak twierdzą autorzy – „z uśmiechem na ustach łatwiej będzie nam znieść to, co i tak już nieuniknione”.

Program będzie nadawany od 7 lipca w soboty kilka minut po godzinie 18:50. Audycja zastąpi na czas wakacji nadawany w tym czasie program Adama Federa „FedeRacja”.

Mateusz Jędraś jest reporterem Nowa TV. W redakcji programu „24 godziny online.pl” odpowiada głównie za rozrywkowe materiały. Jedraś jest również wydawcą i prowadzącym poranny program w Eska Rock.

„Wszyscy zginiemy” jest niejedyną nową pozycją w letniej ramówce Nowa TV. Od 29 lipca, w niedziele o 16:25 stacja będzie emitować program wnętrzarski „Robota na weekend”.