Wszystkie mecze eWinner 2. ligi piłki nożnej w WP Pilot

  • Internet
  • WP
Autor: rafs

Rozgrywki 2. ligi piłki nożnej dołączają do oferty sportowej w WP Pilot.

Wszystkie rozrywki swoich ulubionych klubów kibice będą mogli śledzić, oglądając kolejne mecze online
w serwisie WP Pilot.

Wiemy, że szczególnie w okresie wakacyjnym nasi użytkownicy dużo podróżują, a co za tym idzie potrzebują telewizji, która będzie dostępna nie tylko na tradycyjnym telewizorze, a również na ulubionych urządzeniach mobilnych. Cieszę się, że WP Pilot wspólnie z kibicami 2. ligi piłki nożnej będzie mógł śledzić mecze piłkarzy. Bardzo często od tych boisk zaczyna się wielka, dalsza kariera sportowa, której będziemy mogli być świadkamimówi Marcin Malicki, szef WP Pilota.

Pierwszy gwizdek wybrzmi na murawie już w najbliższy weekend, dokładnie 16 lipca. W tym miesiącu odbędą się kolejki rozgrywek w terminach: 16–17 lipca, 23–24 lipca oraz 30–31 lipca 2022 roku.

Z dużą satysfakcją obserwujemy rozwój projektu zwiększenia popularności i atrakcyjności medialnej eWinner 2. Ligi. Jesteśmy przekonani, że zapoczątkowany przez nas koncept wysokiej jakości i dostępnej dla wszystkich transmisji z boisk drugoligowych, będzie ewoluował. Zaangażowanie WP Pilot poszerzy dostępność i świadomość rozgrywek z pozytywnym skutkiem przede wszystkim dla kibicówpodkreśla Dariusz Rompa, manager projektów sponsoringowych w eWinner Zakłady Bukmacherskie.

Rywalizację o najlepsze miejsca w tabeli i wszystkie mecze 34 kolejek będzie można obejrzeć online na kanałach „2. liga piłki nożnej” za pośrednictwem WP Pilot. Dodatkowo, dla wszystkich, którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Dzięki temu każdy kibic piłki nożnej będzie mógł cieszyć się sportowymi emocjami na ulubionych urządzeniach. Wystarczy, że wykupi pakiet “2. liga piłki nożnej” (29,99 zł/miesięcznie)  w WP Pilot z dostępem do kanałów „2. liga piłki nożnej” oraz VOD z meczami.

O WP Pilot

WP Pilot to telewizja na żywo w każdym miejscu z dostępem do Internetu, z której skorzystało do tej pory już 5,5 mln użytkowników. Z usługi można korzystać na dowolnym urządzeniu za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub aplikacji WP Pilot (na platformy Android, iOS, Windows oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay). Możemy skorzystać także z aplikacji dostępnej w naszym telewizorze. WP Pilot ma aplikacje dedykowane telewizorom LG Smart TV, Samsung Smart TV oraz na Android TV.