Wszystkie mecze kwalifikacji US Open w Eurosporcie w Playerze; mecze Polaków z polskim komentarzem

  • Internet
  • Telewizja
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

W rozpoczynających się we wtorek kwalifikacjach US Open zobaczymy pięcioro Polaków – Katarzynę Kawę, Magdalenę Fręch, Urszulę Radwańską, Kamila Majchrzaka i Kacpra Żuka. Transmisje wszystkich spotkań eliminacyjnych dostępne będą na żywo i w VOD wyłącznie w Eurosporcie w Playerze. Każdy mecz z udziałem tenisistów z Polski skomentują eksperci Eurosportu.

Za niespełna tydzień na Flushing Meadows rozpocznie się ostatni turniej Wielkiego Szlema w tym sezonie. Pewny udział w US Open w singlu mają Iga Świątek, Magda Linette i Hubert Hurkacz, a kolejnych pięcioro reprezentantów Polski będzie walczyło o przepustkę do głównej drabinki turnieju.

Mecze Polaków w kwalifikacjach US Open w Eurosporcie w Playerze z polskim komentarzem

W kwalifikacjach kibice zobaczą Katarzynę Kawę, Magdalenę Fręch, Urszulę Radwańską, Kamila Majchrzaka i Kacpra Żuka. Wszystkie mecze z ich udziałem dostępne będą w Playerze na żywo i w systemie VOD. Skomentują je eksperci Eurosportu: Karol Stopa, Lech Sidor, Witold Domański i Tomasz Wolfke.

Większość polskich tenisistów rozpocznie walkę o udział w US Open już we wtorek. Kamil Majchrzak zagra z Portugalczykiem Frederico Ferreirą Silvą (pierwszy mecz na korcie nr 4, początek o 17:00). W tym samym czasie na korcie nr 9 Katarzyna Kawa zmierzy się z Rumunką Mihaelą Buzarnescu. Na korcie nr 10 Urszula Radwańska będzie rywalizować z Katariną Zawacką z Ukrainy. W czwartym meczu na korcie nr 16 zobaczymy Magdalenę Fręch, której przeciwniczką będzie Hiszpanka Lara Arruabarrena. Rywalem Kacpra Żuka będzie Japończyk Yasutaka Uchiyama.

Turniej główny na Flushing Meadows rozpocznie się 30 sierpnia i potrwa do 12 września. Pełne relacje ze zmagań najlepszych tenisistów świata dostępne będą w Eurosporcie w Playerze