Wszystkie odcinki serialu „Kruk. Jak tu ciemno” już w Canal+online

  • Telewizja
Autor: rafs

Canal+online udostępnił wszystkie odcinki serialu „Kruk. Jak tu ciemno”.

To trzeci i ostatni sezon opowieści o Adamie Kruku i kryminalnej historii z Podlasia. Postać tytułowego bohatera (Michał Żurawski) ewoluowała z sezonu na sezon, a widzowie śledzili losy człowieka, który próbując rozwikłać różne zagadki kryminalne, przede wszystkim walczył z samym sobą oraz trudną przeszłością. Jego historia była ciągłą próbą godzenia się ze swoim życiem. Kruk przez wszystkie sezony zmagał się z wewnętrznym mrokiem. Ból i chęć zemsty nakręcały go do działania. Finał trylogii przyniesie długo wyczekiwaną odpowiedź na najważniejsze pytanie: czy Adam Kruk zazna spokoju i w końcu uzdrowi swoją duszę?

Trzeci sezon to dopełnienie fantazji i duchowości pierwszego sezonu oraz brutalnego realizmu rzeczywistości drugiegopodsumował ostatni sezon serii Michał Żurawski.

Twórcy serialu „Kruk”

Autorem formatu „Kruk” jest Jakub Korolczuk. Reżyserują Maciej Pieprzyca („Jestem mordercą”) i Adrian Panek, który dołączył do ekipy w trzecim sezonie. Producenci z ramienia Opus TV to Piotr Dzięcioł („Ida”) i Łukasz Dzięcioł. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Witold Płóciennik, a za muzykę Bartosz Chajdecki. Za scenografię serialu odpowiada Iza Cieszko, za kostiumy Hanka Podraza, a za charakteryzację Iza Andrys. Montażyści to Leszek Starzyński i Paweł Laskowski. Kierownikiem produkcji jest Renata Łysik, producentem liniowym Aleksandra Skraba.

Finałowy sezon „Kruka” jest już dostępny w serwisie Canal+online. Liczy on 6 odcinków. W ramach usługi można również obejrzeć poprzednie dwa sezony serialu, które także liczą po 6 epizodów.