Polska Wybiera 2020

Wybory prezydenckie: „Polska wybiera” w Polsacie i Polsat News

mbogMNIE

Polsat News i otwarta antena Polsatu pokażą w niedzielę wieczór wyborczy „Polska wybiera”. Głównymi prowadzącymi będą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski.

Program będzie poświęcony pierwszej turze wyborów prezydenckich. W Polsat News „Polska wybiera” wystartuje o godzinie 19:50. Na antenie Polsatu od 20:50 będzie można oglądać łączenie z wieczorem wyborczym, w trakcie którego zostaną ogłoszone sondażowe wyniki i pokazane reakcje w sztabach kandydatów.

Polsat i Polsat News przedstawią wyniki sondażu exit poll, który wykona firma Ipsos. Widzowie dowiedzą się, czy będzie druga tura wyborów, czy może zwycięzcę poznamy już w pierwszej.

Wieczór wyborczy poprowadzą główni gospodarze „Wydarzeń” – Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. Ponadto najciekawsze informacje z mediów społecznościowych zaprezentuje Piotr Witwicki – koordynator redakcji portalu PolsatNews.pl. Michał Stela przedstawi dane o tym, jak głosowali obywatele Polski w podziale na różne grupy. Natomiast Bartosz Kurek zabierze widzów przed wirtualny Pałac Prezydencki, gdzie opowie o kompetencjach najważniejszej osoby w państwie.

„Polska wybiera” w niedzielę, 28 czerwca od godziny 19:50 w Polsat News i od 20:50 w Polsacie.