Od stycznia popołudniowe „Wydarzenia” Polsatu również w weekendy

  • Telewizja
  • Tylko u nas
  • Polsat
Autor: mtom

Od stycznia Polsat będzie emitował „Wydarzenia 15:50” codziennie, również w soboty i niedziele – dowiedziała się nieoficjalnie redakcja omediach.info.

Popołudniowe wydanie w weekendy będzie emitowane tylko na kanałach informacyjnych Polsatu, do których należą: Wydarzenia 24 oraz Polsat News. Ponadto, bez zmian, od poniedziałku do piątku program będzie emitowany również na głównej antenie Polsatu. W dni powszednie na informacyjnych antenach Grupy Polsat Plus nie zabraknie też dodatkowych informacji w „Więcej Wydarzeń”.

W gronie prowadzących „Wydarzenia” o godzinie 15:50 są między innymi Magdalena Kaliniak, Agnieszka Mosór, Mateusz Białkowski i Michał Cholewiński.

„Wydarzenia” są emitowane cztery razy dziennie: o godzinie 12:50, 15:50, 18:50 (główne wydanie) i 21:50 (serwis tłumaczony na język migowy). Główną twarzą serwisu jest Dorota Gawryluk – Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat. Wkrótce flagowy serwis Polsatu zadebiutuje w nowej oprawie graficznej. Ponadto do zespołu gospodarzy ma dołączyć z TVN24 Katarzyna Zdanowicz.