Wystartowały castingi do programów „The Voice…”

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mab

Ruszyły przygotowania do kolejnych edycji programów „The Voice of Poland”, „The Voice Senior” i „The Voice Kids”. Od 30 maja do 8 czerwca można zgłaszać się do talent show za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej.

Aby wysłać zgłoszenie należy wejść na stronę www.voicecasting.pl, wybrać program, w którym chce się wziąć udział, wysłać krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami. Muzyczne występy należy przygotować do podkładu lub z wykorzystaniem akompaniamentu na pianinie, gitarze lub zaśpiewać a cappella.

Do 13. edycji „The Voice of Poland” mogą zgłaszać się muzykalne osoby, które ukończyły 16. rok życia. Młodsze osoby – w wieku 8-14 lat – mogą wziąć udział w szóstej edycji „The Voice Kids”. Zaś osoby po 60. roku życia są zapraszane do „The Voice Senior”.

Castingi do nowych edycji „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz „The Voice Senior” trwają do 8 czerwca. Po zakończeniu przesłuchań, osoby, które zakwalifikują się do programu, zostaną o tym poinformowane drogą mailową lub telefoniczną.