Zabawa „Kto jest Twoim Mikołajem?” ponownie w Radiu Eska

  • Radio
  • ZPR Media
Autor: mbog

25 listopada rozpocznie się kolejna edycja zabawy „Kto jest Twoim Mikołajem?”. Radio Eska ponownie obdaruje bliskich słuchaczy prezentami.

Od 18 listopada na specjalnej stronie internetowej działa formularz zgłoszeniowy do zabawy „Kto jest Twoim Mikołajem?”. Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać co, komu i dlaczego chciałoby się podarować w prezencie. Ponadto trzeba określić wartość przedmiotu i podać dane kontaktowe. Radio Eska planuje wręczyć prezenty stu osobom. Przed każdym wejściem konkursowym, komisja wybierze trzy najciekawsze uzasadnienia. Następnie rozgłośnia skontaktuje się z wybranymi osobami i w wyniku konkursu wiedzy na temat kultury i stylu życia zostanie wybrany finałowy uczestnik zabawy.

W finale zabawy Radio Eska zadzwoni do osoby, którą chciałby obdarować uczestnik. Musi ona odpowiedzieć na jedno pytanie – „kto jest Twoim Mikołajem?”. W przypadku poprawnej odpowiedzi przyjaciel uczestnika zdobywa prezent marzeń. Natomiast zgłaszający – niezależnie od rozstrzygnięcia – wygrywa w zabawie zestaw Junior Box z Samsungiem Galaxy A10 i słuchawkami Sony. Partnerem zabawy jest sieć komórkowa Play.

Pierwszy finał zabawy odbędzie się w poniedziałek, 25 listopada po godzinie 8:00. Konkurs trwa do 20 grudnia.

Logo Radia Eska

Radio ESKA

Rozgłośnia nadająca w kilkunastu miastach, m.in. w: Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Realizuje format muzyczny CHR (Contemporary Hit Radio), prezentuje najnowsze i najpopularniejsze piosenki – "Hity na czasie". Radio ESKA jako sieć radiowa istnieje od końca lat 90.