„Zapukaj do moich drzwi” od 15 listopada w Telewizji WP

rafs

Telewizja WP kupiła dwa sezony tureckiego serialu „Sen Çal Kapımı”. W Polsce produkcja będzie emitowana pod nazwą: „Zapukaj do moich drzwi”. Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć w poniedziałek, 15 listopada o godzinie 19:50.

Eda to bystra, piękna młoda kobieta pracująca w kwiaciarni. Marzy o zdobyciu dyplomu i przeprowadzce do Włoch, ale jej marzenia zostają rozbite, gdy spadkobierca Bolat Holding Company anuluje jej stypendium, przez co musi porzucić studia. Teraz tylko dwie rzeczy ją podtrzymują — miłość do roślin i nienawiść do Serkana Bolata.

Niespodziewane rozstrzygnięcie

Kiedy Serkan przychodzi przemawiać na uniwersytecie, Eda protestuje na zewnątrz. Seria niefortunnych wydarzeń sprawia, że ​​przez większość dnia tych dwoje jest skutych kajdankami, kiedy Eda dowiaduje się, że Serkan naprawdę jest wszystkim, czego nienawidzi: aroganckim, egocentrycznym maniakiem kontroli. Ze swojej strony Serkan nie może się tym przejmować, ale kiedy media omyłkowo łączą ich dwoje, opracowuje plan wykorzystania Edy, by zemścić się na byłej dziewczynie, która go rzuciła i jest teraz zaręczona z innym mężczyzną.

fot. Telewizja WP

Nieprawdopodobna para dochodzi do porozumienia. Eda będzie udawała narzeczoną Serkana, a on przywróci jej stypendium. Umowa potrwa tylko kilka miesięcy do ślubu jego byłego, ale udawanie narzeczonego jednego z najbardziej pożądanych kawalerów w Stambule okazuje się o wiele trudniejsze, niż wyobraża sobie Eda. To, co zaczyna się jako prosta transakcja, nie pozostaje proste na długo…

Kiedy można oglądać „Zapukaj do moich drzwi” w Telewizji WP?

Serial „Zapukaj do moich drzwi” będzie można obejrzeć w Telewizji WP od poniedziałku, 15 listopada. Będzie on emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:50. Powtórki dnia następnego o godzinie 10:45. W dniu premiery stacja wyemituje dwa odcinki serialu – o godzinie 19:50 i 20:50.

– Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby i życzenia odbiorców. Obserwujemy trendy i widzimy jak szybko produkcje pochodzenia tureckiego zdobywają serca widzów. „Zapukaj do moich drzwi” to wielki hit
w wielu krajach, na który z niecierpliwością czekają polscy fani seriali. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i wyemitować go w Telewizji WP. Zarezerwowaliśmy dla niego najlepszy czas antenowy i mamy nadzieję, że spotka się z równie dużą sympatią polskich co zagranicznych widzów – mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca Telewizji WP.

Telewizja WP planuje wyemitować 161 odcinków. We Włoszech Canale 5 wyemitowało 156 odcinków po 40-45 minut. Serial podczas emisji w tureckim FOX miał 52 epizody, ale trwające 120-140 minut.