„The Traitors. Zdrajcy” z drugim sezonem. Rusza casting

  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Stacja TVN podjęła decyzję o rozpoczęciu prac nad drugim sezonem programu „The Traitros. Zdrajcy”. Nadawca rozpoczął poszukiwania uczestników.

Formuła „The Traitors” inspirowana jest popularną i angażującą grą Mafia. Uczestnicy programu potajemnie dzieleni są na „lojalnych” i „zdrajców”. Ich misją jest przede wszystkim dotrwanie do końca, ukończenie serii wyzwań i zdobycie nagrody pieniężnej – nawet 500 tysięcy złotych.

Zadaniem tych prawdziwych jest rozpracowanie i zidentyfikowanie zdrajców oraz wypędzenie ich z zamku. Z kolei tytułowi zdrajcy bronią się, mordując kolejnych lojalnych w nocy. Każdy zawodnik obiera własną strategię gry – kłamstwo, manipulacja, zdrada – w tej grze wszystkie chwyty dozwolone.

Jak się zgłosić?

Telewizja TVN ogłosiła nabór do drugiej edycji. W castingu mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które mieszkają w Polsce lub są obywatelami Polski. Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej producenta – www.jake-vision.pl.

„The Traitors. Zdrajcy” to wymagający projekt, którego najważniejszym elementem są ludzie i ich psychologiczne rozgrywki. Dlatego właśnie dobór uczestników jest kluczowy dla tego przedsięwzięcia. Bohaterowie pierwszej edycji jednogłośnie twierdzą, że przeżyli przygodę życia. Czekamy teraz na kolejnych odważnych , którym odpowiada ta mroczna i pełna napięcia formuła programu. Wszystkich, którzy są gotowi na inteligentna zabawę. Myślę, że w tej edycji może być dużo trudniej, ale i ciekawiej – komentuje Marta Więch, producentka serii.

Telewizja TVN nie ujawnia, kiedy odbędą się nagrania. Zdjęcia do produkcji ponownie będą realizowane w Belgii.

Zamek - The Traitors. Zdrajcy
fot. Warner Bros. Discovery w Polsce

Pierwszy sezon „The Traitors. Zdrajcy” jest emitowany w środy o godzinie 21:35 w TVN.