Zdrójkowski, Mozil, Jusis i Łozo w „Azja Express 3”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Wiosną telewizja TVN pokaże kolejny sezon programu „Azja Express”. Tym razem trasa wyścigu będzie przebiegała przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan.

Kolejne osiem par zmierzy się z wymagającą trasą oraz specjalnymi zadaniami. W podróż po Azji ruszyli: Czesław i Dorota Mozil, Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Krystian Pesta i Oliwia Pesta, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa, Adam Zdrójkowski z Dariuszem Zdrójkowskim, Paulina Krupińska i Izabela Połeć, Wojciech Łozowski z Bartoszem Kochankiem oraz Angelika i Łukasz Trochonowicz.

Tym razem zabieramy widzów w orientalną podróż przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan – od Stambułu, gdzie Europa spotyka się z Azją, przez malownicze plaże Morza Egejskiego, bezdroża Kaukazu, ubogie postsowieckie miasteczka, pustynię uzbecką, aż po Taszkient. Znane turystom miejsca, pokażemy z zupełnej nowej, często nieodkrytej, strony! Uczestnicy przebyli autostopem ponad 4000 kilometrów i po raz pierwszy w historii programu, musieli mierzyć się z ogromnymi zmianami temperatur. Wyścig trwał i wtedy gdy termometr wskazywał 35 stopni, i wtedy kiedy na zewnątrz było poniżej zera. Zdarzało się, że rywalizację zaczynali o świcie, ubrani w puchowe kurtki, a kończyli w lekkich t-shirtach – mówi Marta Więch, producentka programu.

Adam Zdrójkowski i ojciec
Adam Zdrójkowskim z ojcem Dariuszem – fot. TVN Warner Bros. Discovery

Będzie to piąta odsłona formatu. Pierwsze dwie edycji zostały zrealizowane w Azji. Kolejne dwie nagrywano w Ameryce.

Łozo i Bartosz Kochanek
Wojciech „Łozo” Łozowski i Bartosz Kochanek – fot. TVN Warner Bros. Discovery

„Azja Express 3” już wiosną w TVN i Player.pl.