Duże zmiany w ramówce Polsat News

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Warning: Undefined variable $retour in /home/klient.dhosting.pl/michaal/omediach.info/public_html/wp-content/themes/site/inc/shortcodes.php on line 70

Po świętach Wielkanocnych zostaną wprowadzone zmiany w ramówce Polsat News. Serwis informacyjny „Newstelegraf” zostanie zlikwidowany, a ponadto Grzegorz Jankowski poprowadzi nowy program publicystyczny „Punkt widzenia” – dowiedział się portal tvpolsat.info.

Newstelegraf

„Newstelegraf” jest programem z relacjami reporterów Polsat News, a także wiadomościami sportowymi oraz prognozą pogody. Serwis jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00. Magazyn zadebiutował 7 marca 2016 roku. 4 września 2017 roku program został wydłużony do 50 minut.

Daria Kwiecień Newstelegraf
Daria Kwiecień w „Newstelegrafie” – fot. Polsat News

Ostatnie wydanie „Newstelegrafu” pojawi się 19 kwietnia. Po świętach Wielkanocnych pasmo „W rytmie dnia” będzie wydłużone do 15:50. Prowadzącymi serwisy informacyjne są między innymi: Małgorzata Świtała, Marta Budzyńska oraz Bartosz Kurek.

Punkt widzenia

Program publicystyczny „Punkt widzenia” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00, od 19 kwietnia. W programie Grzegorz Jankowski wraz z zaproszonymi gośćmi omówi najważniejsze tematy dnia. Wraz ze zmianami, jedyną prowadzącą wieczorne pasmo publicystyczne „Polityka na ostro” będzie Agnieszka Gozdyra.

Grzegorz Jankowski jest publicystą. Karierę dziennikarską rozpoczął w 1990 roku w radiowej Trójce jako autor i prezenter serwisów informacyjnych. Od stycznia 2018 roku współpracuje z Polsat News. Najpierw prowadził autorski program „Dobry wieczór Polsko”, a wraz za zmianami w Polsat News w październiku 2018 roku został prowadzącym piątkowe wydania „Polityki na ostro”. Od kwietnia dziennikarz pojawiał się również we wtorkowym, wieczornym paśmie publicystycznym.