Zmiany w Dziale Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet

  • Radio
  • Eurozet
Autor: mab

W ramach struktur Działu Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet awansowało aż 10 osób. Stanowiska dyrektorskie objęli Anna Chudzyńska i Michał Miętusiewicz.

Anna Chudzyńska awansowała na stanowisko Dyrektora Działu Niestandardów i Promocji. Od stycznia jej zespół zajmuje się również obsługą, budowaniem i realizacją ofert współpracy z niezależnymi podcasterami. Chudzyńska ma 23-letnie doświadczenie na rynku reklamowo-mediowym. Z Agorą związana jest od 2014 roku.

W Dziale Planowania Michał Miętusiewicz objął stanowisko Planning & Buying Directora. Z branżą radiową jest związany od 2007 roku. Do Grupy Radiowej Agora dołączył w 2010 roku. Jego nowe zadania obejmują m.in. analizę potrzeb produktowych.

Natomiast Małgorzata Rybkiewicz i Rafał Kłodnicki objęli stanowiska Radio Planning Group Managerów. Oboje przejęli kierownictwo nad połączonymi zespołami plannerskimi Eurozet i Tandem Audio Broker, integrując kompetencje obu dotychczasowych działów. Mariusz Kozioł został AdTech & Product Managerem odpowiedzialny za wsparcie procesów nowych rozwiązań narzędzi reklamowych w obszarze FM, a Justyna Woźnicka-Kurcweil oraz Eliza Boruta awansowały na stanowiska Senior Media Plannera, zaś Jakub Kulesza – na Media Plannera.

W ramach Działu Sprzedaży nowe, wyższe stanowiska objęli Michał Miedźwiecki – obecnie Business Development Digital Manager, który będzie wspierał rozwój nowych narzędzi i produktów audio oraz Łukasz Gancarz – obecnie Business Development Manager. Oprócz obowiązków handlowych, jest również odpowiedzialny za rozwój narzędzi i procesów usprawniających funkcjonowanie działu sprzedaży radia FM.

Na czele Działu Sprzedaży Agencyjnej w połączonych strukturach Grupy Eurozet stoi Maciej Moszczyński.