Zmiany w MWE Networks. Nowy dyrektor

  • Telewizja
Autor: rafs

MWE Networks ma nową dyrektorkę muzyczną.

Została nią Anna Zawiślińska, która przez ponad 10 lat była związana z telewizją Polo TV. Prowadziła tam nadzór nad stacją, w tym nad programem talent show „Disco Star”  Stanowisko objęła 1 października. Odpowiada za anteny POWER TV, NUTA TV, NUTA GOLD, JUNIOR MUSIC oraz nowe projekty muzyczne. Te mają być zaprezentowane na początku przyszłego roku. Zdaniem właścicieli, będą wyróżniać się na tle innych mediów muzycznych.

Jest mi niezmiernie miło dołączyć do grona pasjonatów telewizji. Pracując w tak młodej i pełnej zaangażowania grupie jestem pewna, że kolejne wyzwania, które mamy przed sobą, będą zaskoczeniem nie tylko dla widzów. Przed nami miesiące ciężkiej, ale jakże ciekawej pracy w gronie kolegów i koleżanek ze Szczecina i Warszawy – mówi Anna Zawiślińska, Dyrektor Muzyczna kanałów MWE Networks.

Jesteśmy dumni, że szefowa najpopularniejszej telewizji muzycznej w Polsce do nas dołączyła i jest najbardziej odpowiednią osobą, aby poprowadzić nas w nową erę rozrywki. Wiążemy duże nadzieje i jestem w pełni przekonany, że doświadczenie Anny Zawiślińskiej przełoży się na ogromny sukces mówi Michał Winnicki, właściciel MWE Networks.

Power TV z nową oprawą graficzną

Stacja Power TV w piątek, 27 października zyska nową oprawę ekranową. Według właścicieli, będzie ona „stopniowo ulepszana, zarówno pod kątem kreacji, jak i technologii”.