Zmiany w strukturze Telewizji Puls. Nowa osoba w zespole

  • Telewizja
Autor: rafs

Telewizja Puls wzmocniła swój zespól. Do stacji dołączyła Iwona Jaroszewicz.


W Pulsie obejmie stanowisko Dyrektora ds. Kreacji i Rozwoju Produkcji. Jest to nowo utworzona funkcja w grupie. Będzie odpowiedzialna m.in. za realizację strategii produkcyjnej dla kanałów TV Puls i PULS 2 oraz kreowanie nowych koncepcji programów. Będzie raportować bezpośrednio do Prezesa Telewizji Puls, Dariusza Dąbskiego.

Cieszymy się, że do Telewizji Puls dołącza pani Iwona Jaroszewicz. Liczymy, że jej wiedza, doświadczenie i znajomość rynku przełożą się na wzmocnienie oferty programowej naszych kanałów i powiększą portfolio m.in. o nowe formaty. Planujemy dalsze inwestycje we własne produkcje, niedawno rozpoczęliśmy zdjęcia na planie nowych sezonów naszych flagowych seriali – „Lombard. Życie pod zastaw” i „Dzielnica strachu”, niebawem będziemy też komunikować nasz nowy projekt. – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

Kim jest Iwona Jaroszewicz?

Iwona Jaroszewicz zajmuje się od 2008 roku tworzeniem i produkcją kontentu telewizyjnego jako Dyrektor New Business, Producent czy Producent Kreatywny. Tworzyła w ramach Gruner&Jahr, następnie Endemol Shine, potem w ramach własnej firmy HotPot Media Sp. z o.o. a w latach 2021-2023 dla Rochstar i PolotMedia. Jest pomysłodawczynią licznych programów telewizyjnych. Wśród nich są między innymi: „Ośmiu wspaniałych” (TVP 1; 2020), „Sanatorium miłości” (TVP 1; 2019) czy „Bitwa o dom” (TVN; 2013). Również brała udział przy produkcji między innymi takich programów jak „Łowcy skarbów. Kto da więcej?”, „Teściowe i synowe”, czy „ShoppingQueen”.