Wideo

Zobacz oficjalny zwiastun nowego serialu Canal+ „Kruk. Szepty słychać po zmroku”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: dd

Canal+ opublikował dzisiaj pełny zwiastun nowego serialu „Kruk. Szepty słychać po zmroku”. Premiera thrillera 18 marca br. o godz. 21:30.

W głównej roli zobaczymy Michał Żurawski, a oprócz niego w obsadzie znajdują się m.in. Cezary Łukaszewicz, Katarzyna Wajda, Anna Nehrebecka i Jerzy Schejbal. Reżyserem serialu jest Maciej Pieprzyca, natomiast za produkcję wykonawczą odpowiadają Piotr i Łukasz Dzięciołowie (Opus TV). Pomysłodawcą i autorem scenariusza jest Jakub Korolczuk.

 

 

Akcja serialu dzieje się na Podlasiu, gdzie zostaje porwany nastoletni chłopiec. Adam Kruk (Michał Żurawski), inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, aby zmierzyć się nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości.

Premierowe odcinki „Kruk. Szepty słychać po zmroku” na antenie Canal+ będzie można śledzić w każdą niedzielę, od 18 marca o godz. 21:30. Po emisji na antenie serial dostępny będzie w serwisie nc+ GO. Serial jest pierwszą produkcją stacji w jakości 4K i będzie dostępna w Canal+ Now o tej samej porze,  równolegle z premierowymi emisjami odcinków serialu w Canal+.