Zuzanna Falzmann prowadzącą Panoramę TVP 2

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

3 listopada w „Panoramie” TVP 2 zadebiutowała Zuzanna Falzmann. Dziennikarka wcześniej była korespondentką Telewizji Polskiej w Stanach Zjednoczonych.

Zuzanna Falzmann jest absolwentką Wydziału Produkcji Filmowej i Telewizyjnej Szkoły Filmowej w Łodzi. Na początku swojej kariery medialnej była związana z TVN. Następnie dziennikarka dołączyła do ekipy TV 4 – m.in. prowadziła magazyn „VIP” oraz studio Formuły 1. Była również prowadzącą talk-show „Z naturalną troską o dziecko – warto porozmawiać” w Polsat Zdrowie i Uroda. W 2008 roku Zuzanna Falzmann została korespondentką Polsat News w Waszyngtonie.

 

Następnie, od 1 lipca 2016 roku Zuzanna Falzmann była korespondentką Telewizji Polskiej w Stanach Zjednoczonych. Dla TVP relacjonowała m.in. wybory prezydenckie w USA oraz ceremonie wręczania Oscarów. W maju 2019 roku dziennikarka poinformowała, że planuje wrócić do Polski. 3 listopada zadebiutowała w roli prowadzącej serwis informacyjny TVP 2 – „Panorama”.

„Panorama” to codzienny serwis informacyjny emitowany na antenie TVP 2 od 1991 roku. Aktualnie główne wydanie programu jest nadawane o godzinie 18:00 w TVP 2 i TVP Info. Wśród prowadzących, oprócz Zuzanny Falzmann, są Marta Kielczyk, Tomasz Wolny, Karol Gnat oraz Adam Krzykowski.