1 listopada wspomnienia i „TOP ballady wszech czasów” w RMF FM

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: rafs

RMF FM we wtorek, 1 listopada przez cały dzień będzie emitował specjalną audycję „TOP ballady wszech czasów”.

W wyborze 200 ballad, które zostaną nadane między 6:00 a 20:00 we wtorek, 1 listopada uczestniczą słuchacze. Wybierają oni utwory w internetowym głosowaniu. W programie pojawią się też goście. Roksana Węgiel, Mateusz Ziółko, Dawid Kwiatkowski i Oskar Cyms wykonają wyjątkowe i dedykowane bliskiej osobie wersje swoich hitów lub znaną balladę, która wiele dla nich znaczy.

W „Faktach RMF FM” reporterzy opowiedzą o najstarszych polskich cmentarzach: w Płocku i Ostrowie Wielkopolskim. Przez cały dzień w „Faktach” gościć też będzie Tomasz Terlikowski w cyklu „O świętych bez tajemnic”. RMF FM poza tym będzie prowadził coroczną akcję „Bezpieczny powrót”. Pierwsze relacje z dróg i cmentarzy pojawią się już w piątek, 28 października popołudniu, a potem będą nadawane też 31 października popołudniu i 1 listopada – przez cały dzień.

Śmierć Elvisa, Jacksona i Monroe

Od 20:00 RMF FM nada program sensacyjny dotyczący najdziwniejszych teorii spiskowych krążących wokół śmierci gwiazd. Poprowadzą go Paulina Sawicka i Mateusz Opyrchał. Przedstawią oni hipotezy związane z odejściem m.in. Marilyn Monroe, Elvisa Presley’a, Tupaca, Kurta Cobaina, Michaela Jacksona, Jimiego Hendrixa, Jima Morrisona i Bruce’a Lee.