Ruszyły zdjęcia do 11. edycji „The Voice of Poland”. Emisja jesienią w TVP 2

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

W poniedziałek, 10 sierpnia rozpoczęły się nagrania do nowej edycji „The Voice of Poland”. Premiera jesienią w telewizyjnej Dwójce.

Ponad 90 uczestników spośród 12 tysięcy osób, które zgłosiły się do programu, zaprezentuje swoje wokalne umiejętności. Talent uczestników jedenastej edycji „The Voice of Poland” ocenią dobrze znani widzom trenerzy.

The Voice of Poland 11 – Edyta Górniak trenerem

Występy uczestników ponownie oceni Edyta Górniak. Piosenkarka zasiadała na trenerskim fotelu w trzeciej, piątej i szóstej edycji show. Ponadto w 2018 roku była trenerką w pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. To właśnie podopieczna Edyty Górniak – Roksana Węgiel, wygrała wówczas program i w błyskawicznym tempie stała się jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce i zagranicą.

Oba formaty są w równym stopniu trudne i wymagające, każdy na swój sposób. Wspólnym mianownikiem natomiast dla każdej z tych edycji, jest wytężony poziom koncentracji wszystkich trenerów, a także poczucia odpowiedzialności za podejmowane wybory. W każdej edycji opieram się o swoją intuicję i doświadczenie zawodowe – powiedziała Edyta Górniak.

Edyta Górniak
Edyta Górniak – fot. Jacek Grabczewski

Dudziak, Szpak oraz Tomson i Baron w The Voice of Poland 11

Obok Edyty Górniak w muzycznym talent-show po raz pierwszy widzowie zobaczą Urszulę Dudziak, która wcześniej była trenerką w „The Voice Senior”. Po raz czwarty aspirujących wokalistów wspierać będzie Michał Szpak. Nie zabraknie także Tomsona i Barona. Będzie to już dziewiąta edycja z udziałem muzyków z zespołu Afromental.

Urszula Dudziak
Urszula Dudziak po raz pierwszy będzie oceniać uczestników „The Voice of Poland” – fot. TVP / Jan Bogacz

Tomaszewska dołącza do grona prowadzących

Jedenastą edycję programu prowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W gronie współprowadzących pojawią się także Adam Zdrójkowski, który wspólnie z Małgorzatą Tomaszewską zjadą Polskę wzdłuż i wszerz wręczając uczestnikom zaproszenia do programu. Duet pojawi się również w odcinkach na żywo, a sam Adam dołączy do Maciej Musiała także na etapie Bitew.

The Voice of Poland 11 – kiedy emisja?

Jedenastą edycję „The Voice of Poland” będzie można oglądać w jesiennej ramówce. Talent-show bez zmian będzie emitowany na antenie TVP 2. Stacja pokaże pierwszy odcinek show – „Przesłuchania w ciemno” – 12 września.